wtorek, 4 sierpnia 2015

Powyjazdowo i Jan Paweł II - odsłona lipcowa

Wszystko co dobre szybko się kończy, tak też jest i z urlopem. Właśnie zaczęłam ostatni tydzień mojego urlopu, a na następny trzeba będzie czekać prawie rok. Ostatnie dni spędziłam z rodzinką na Pojezierzu Brodnickim. W związku  z tym, że pogoda nie sprzyjała plażowaniu, czas spędzaliśmy bardzo aktywnie na pieszych wędrówkach po pięknej okolicy oraz wycieczkach do bardzo atrakcyjnych miejsc, znajdujących się w bliższej i dalszej odległości od miejsca naszego wypoczynku. Wspomnień z tych wypraw wystarczy mi chyba do wiosny. Chętnie się nimi z Wami podzielę. A teraz prezentuję postęp w pracy nad Janem Pawłem II:

9 komentarzy:

 1. Postęp ogromny! Będzie wspaniały obraz. Ciekawa jestem całości już w oprawie...
  Jeśli o urlop chodzi, to ja mam już dożywotni, ale pamiętam, jak szybko zawsze biegły urlopowe dni! Dobrze, że wspomnień moc :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sporo krzyżyczków powstało. Chętnie zobaczę fotorelację z Waszego pobytu na Pojezierzu Brodnickim; z moich tegorocznych urlopowych wypadów nic nie wyszło, nieszczęśliwy wypadek męża pokrzyżował wszystkie nasze wakacyjne plany (teraz żałuję, że nie mam prawa jazdy, bo gdybym je miała, to napewno w domu siedzieć bym nie musiała).
  Pozdrawia

  OdpowiedzUsuń
 3. O już sporo za Tobą :).

  Z wielką ciekawością czekam na fotorelację wakacyjną :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Duże postępy widzę :).
  Korzystaj z urlopu na całego!

  OdpowiedzUsuń
 5. zostało już tyciu-tyciu!
  Uściskuję

  OdpowiedzUsuń
 6. Idziesz jak burza z tym haftem :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Naprawdę już lwia część za Tobą. O urlopowych wypadach chętnie poczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudny.
  Jeszcze troszkę i będziemy podziwiać piękny obraz.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń