piątek, 13 kwietnia 2012

Jeszcze gorąca

Miałam pochwalić się pięknymi karteczkami i ozdobami wielkanocnymi, jakie dostałam, ale to będzie w następnym poście. Teraz muszę się Wam pochwalić czymś, co przed chwilą "stworzyłam". Jutro moja starsza pociecha przystępuje do sakramentu Bierzmowania i mamusię w ostatniej chwili olśniło, że fajnie byłoby z tej okazji przygotować jakiś własnoręcznie wykonany drobiazg. No cóż, możliwości wiehttp://www.blogger.com/img/blank.gifle mi nie zostało, więc zdecydowałam się na karteczkę. Niestety, whttp://www.blogger.com/img/blank.gif tej kwestii mój warsztat jest bardzo słabo wyposażony:( Musiałam więc zadowolić się tym, co miałam pod ręką. Karteczka troszkę nietypowa. Od wielu miesięcy miałam ochotę wypróbować karteczkę na czekoladę, taką jaką zrobiła (link do tutka też u Kini). No więc teraz skorzystałam z okazji i takową karteczkę zrobiłam, dodałam życzenia i stosowny obrazek także odgapiony od (mam nadzieję, że Kinia nie będzie miała mi tego za złe). Muszę nieskromnie stwierdzić, że całość mi się podoba, szczególnie biorąc pod uwagę materiały, którymi dysponowałam.
Oto karteczka przygotowana z okazji jutrzejszej uroczystości:8 komentarzy:

 1. Piękną pamiątkę stworzyłaś :) Czeka Was jutro wielkie Święto :) Dużo radości z faktu zstąpienia Ducha Świętego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. o ła, jestem pod ogromnym wrażeniem!

  OdpowiedzUsuń
 3. Edytko wyszła przepięknie. Będzie miała Diana gustowną i niebanalną pamiątkę. Jak zwykle poradziłaś sobie doskonale, choc wiem że akurat ta okazja dostarcza nieco problemów :O)
  A Ty wybrnęłaś rewelacyjnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. piękna karteczka:)
  Bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 5. po prostu rewelacyjny prezent!

  OdpowiedzUsuń
 6. Edytko, poradziłaś sobie doskonale - karteczka jest cudowna, treść i forma zrównoważone i co najważniejsze - jednoznacznie kojarzy się z sakramentem bierzmowania. To będzie wspaniała pamiątka.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna!!! to za mało powiedziane:)

  OdpowiedzUsuń