wtorek, 31 grudnia 2019

400. Podziękowania, plany i życzenia

Rok 2019 kończę czterechsetnym postem! Jest to post wyjątkowy nie tylko ze względu na swoją liczbę, ale też przez to, że pokazuje obecność konkretnych Osób z blogowego świata w moim życiu, w czasie ważnych chwil, w tym tych świątecznych. Tą obecność czułam nie tylko ja, ale też moja rodzina we wszystkie świąteczne dni. A to za sprawą pięknych kartek z życzeniami, jakie od Was dostałam:) Zostały wyeksponowane w widocznym miejscu i budziły zachwyt każdego, kto w święta do mnie zawitał.
Większość kartek zawisła w formie girlandy (na przyszłość muszę sobie sprawić większą ilość drewnianych, malutkich klamerek;)
A teraz chciałam podziękować każdej z Was indywidualnie:
Agatce, za przepiękną stojącą karteczkę i życzenia w niej zawarte:
Ani:
Marysia podarowała mi, jak co roku, piękną frywolitkową gwiazdeczkę, która oczywiście znalazła miejsce na choince:
Od Sylwii dostałam dodatkowo taki oto wspaniały, świąteczny prezent:
Z całego serca dziękuję!!!!!!!
Ja w tym roku nie wykonałam ani jednej świątecznej kartki, na szczęście posiadałam odpowiedni zasób karteczek z poprzednich lat, więc też mogłam je do Was posłać z życzeniami:))) Przez ostatnie miesiące tworzyłam tylko kartki imieninowe, w ramach zabawy organizowanej przez Kasię. Obecnie posiadam jeszcze mały zapas kartek wielkanocnych i na tym koniec. Aby ten stan zmienić postanowiłam (po rocznej przerwie) karteczkować przez cały rok z Anią
Wzięłam sobie tę kwestię mocno do serca i już nawet wykonałam pierwszy hafcik na styczniową karteczkę (wykorzystując do tego kanwę i mulinę od Sylwii). A wytyczne styczniowe są takie:
Będąc przy planach na 2020 rok, to oprócz comiesięcznych karteczek, będę też wykonywała wspólnie z Iskierką oraz innymi Uczestniczkami organizowanego przez Nią SAL-u Czekoladowy sampler:
Może, któraś z Was też się zaangażuje w powyższe projekty.
Więcej nie planuję na 2020 rok, jeśli czasu wystarczy to chciałabym dokończyć zaczęty w tym roku haft Cookie Time i brzózki, które też w tym roku xxx, ale prezentacji na blogu się nie doczekały.
Na koniec dzisiejszego postu chcę Wam złożyć najlepsze życzenia na Nowy 2020 Rok. Niech nie brakuje Wam zdrowia, pomyślności, radości, miłości i czasu na pasje oraz chwil wytchnienia! Szczęśliwego Nowego Roku!

6 komentarzy:

 1. Od dawna nie robię noworocznych planów;
  piękne dowody przyjaźni
  wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna ekspozycja. Wszystkiego, co piękne w tym roku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna kolekcja kartek. U mnie podobnie. Pomyślności w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
 4. 10 USD Zarejestruj się Prezent dla nowego klienta. Obsługa klienta 24/7. Kryptowaluta Wymiana Bitcoin Ethereum Marki: Spot, Futures, Perpetual Swap, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami requiries@bitcoinreturnspro.com

  OdpowiedzUsuń