piątek, 21 czerwca 2019

390. "Czekoladownik" na merci

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 za nami. Mój syn właśnie ukończył Szkołę Podstawową, czekamy na wyniki rekrutacji do szkół średnich. Mam nadzieję, że mojemu dziecku uda się dostać do wymarzonej szkoły. 15 czerwca odbył się bal ósmoklasistów, rozpoczęty uroczystym polonezem, który my, rodzice mieliśmy okazję podziwiać i wzruszać się. Wszystko odbyło się pięknie i na pewno na długo pozostanie w pamięci, tak jak i cały ten czas edukacji w szkole podstawowej. Dla Wychowawczyni syna, jak co roku przygotowałam własnoręcznie wykonany drobiazg.Tym razem pokusiałam się o wykonanie pudełeczka na merci. Obejrzałam kilka tuturiali w necie i na ich podstawie, biorąc pod uwagę posiadane przeze mnie dodatki i ozdoby, wykonałam swój własny.
Jak na debiut w tym temacie, to myślę, że nie jest źle.
Na pewno będę takowe tworzyć przy różnych okazjach, ponieważ praca nad pudełeczkiem sprawiła mi dużo radości, a efekt końcowy zadowolił.
Ja mam jeszcze trochę obowiązków zawodowych w przyszłym tygodniu (szkolenie BHP, rada, porządkowanie sali), ale już powoli zaczyna do mnie docierać, że będą wakacje! Stosik książek do przeczytania już czeka, zapisałam się też na warsztaty zielarskie, bo właśnie wiedzę w tym zakresie chcę pogłębiać w czasie wakacji. Wyjazd na kolejne Camino też zaplanowany, tym razem we trójkę - z synem. No i masa zaległego sprzątania i porządkowania w domu i na działce mnie czeka;)
Wszystkim Uczącym się i Nauczającym życzę odpoczynku, naładowania akumulatorów, czasu na pasje i hobby, poznania nowych miejsc i osób. UDANYCH WAKACJI !!!!!!!

9 komentarzy:

 1. Super pomysł na ładne podanie bombonierki, pudełeczko wyszło ślicznie. Pozdrawiam :) Malgosia W.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekoladownik wygląda fantastycznie! Pozdrawiam letnio! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekoladownik wyszedł Ci pięknie! Hafcik rewelacyjny, pewnie trudne kontury w nim są...
  Zazdroszczę wakacji i wolnego czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Debiut bardzo udany :-)
  Śliczny czekoladownik :-)
  Miłego wypoczynku :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zrobiłaś go na najwyższym poziomie umiejętności. Zdolna Dziewczyna! A hafcik wybrałaś idealnie. To wspaniałe podziękowanie, Edo! Pozdrawiam cieplutko :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Prześliczne pudełeczko. Udanego wypoczynku i zrealizowania wakacyjnych planów życzę. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 7. nice article my friend..
  please visit my blog too

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam Wnuka Jakuba...
  Upominek wspaniały. Synowi życzę dużo sukcesów na kolejnym etapie edukacyjnym.

  OdpowiedzUsuń
 9. Uroczy haft, bardzo mi się podoba, pudełko nabrało wartości :)
  http://rossaewcia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń