czwartek, 31 marca 2016

Kartki przez cały rok - marzec

Prawie miesiąc się nie odzywałam. Był to trudny dla mnie miesiąc. Sporo różnych problemów i to najgorsze - śmierć Babci. Miała już 91 lat, ale wszyscy myśleliśmy, że będzie żyć co najmniej sto lat. A tu, niespodziewanie, Jej życie zgasło w ciągu trzech dni. Wraz z ze śmiercią Babci zamknął się pewien rozdział w historii mojej rodziny, nie ma już nikogo z Jej pokolenia. Wciąż nie mogę uwierzyć, że Jej nie ma, bo tyle wokół się zmieniało, a Babcia zawsze była...

Były też przed świętami bardzo miłe chwile, za Waszą sprawą:)
Od Iwy otrzymałam paczuszkę pełną wspaniałych rzeczy:

Dostałam to wszystko w nagrodę za udział w zakładkowej zabawie Iwy. Tak więc dzięki Iwie spotkała mnie potrójna przyjemność - świetna zabawa, fajne zakładki i jeszcze wspaniały prezent! Bardzo Ci dziękuję, Iwo!

Dziękuję też za piękne kartki świąteczne i serdeczne życzenia
Moteczkowi

Eli

i Ani

A na koniec moje karteczki, wykonane w ramach zabawy Kartki przez cały rok:
wielkanocna z zajączkiem:
okolicznościowa z tulipanami:
bożonarodzeniowa z prezentami:
i kolaż:

18 komentarzy:

 1. Moje kondolencje, przykre jak bliscy odchodzą , z drugiej strony normalna kolej rzeczy ale zawsze się ciężko pogodzić z taka stratą.
  Tym bardziej się cieszę, że mimo rodzinnych problemów udało Ci się zdążyć z karteczkami na marcową zabawę. Wszystkie mi się podobają, prezenty bardzo pomysłowe, wyszywany zajączek wiadomo mój faworyt a tulipanki quillingowe urocze.
  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam jutro po kwietniowe tematy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne karteczki :)
  A Babcia miała długie i na pewno szczęśliwe życie, a przede wszystkim szybką, więc też szczęśliwą śmierć... moja leżała po udarze 5 lat patrząc w sufit... trzeba za szybką śmierć dziękować i modlić się o taką dla siebie... Naprawdę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację, Aniu. My to też rozumiemy i dziękujemy Bogu.

   Usuń
 3. Przepiękności karteczki Edytko!
  Pozdrawiam słonecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja Babcia też miała 91 lat, gdy zmarła... Wychowywała mnie i była jak druga mama. Wiem, jaka to ogromna strata. Serdecznie Ci współczuję!
  Karteczki śliczne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne kartki dostałaś i piękne wykonałeś. Przykro mi z powodu Twojej Babci - moja w lipcu skończy 93 i też dziwnie będzie, gdy jej zabraknie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ściskam Cię mocno. My z Mężem też zostaliśmy już bez Babć, mamy jeszcze jednego Dziadzia i oby żył jak najdłużej i w pełni sił i zdrowia. Na pewno mimo pięknego wieku to wielka, wielka strata. Trzymaj się Kochana!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zając w pisance przesłodki ,tulipany urocze a prezenty pięknie opakowane :-)))

  OdpowiedzUsuń
 8. Zając w pisance przesłodki ,tulipany urocze a prezenty pięknie opakowane :-)))

  OdpowiedzUsuń
 9. Serdecznie Ci współczuję i mocno przytulam.
  Śliczne karteczki Ci wyszły.
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 10. Doskonale Cie rozumiem tez przezywalam to samo kilka lat temu i choc juz minelo sporo czasu po dzis dzien wspominamy ,smiejemy sie z powiedzonek ,ktore miala sporo i nadal placzemy.
  Wyrazy wspolczucia.
  Poz.Dana

  OdpowiedzUsuń