czwartek, 1 marca 2012

Gąski, gąski do domu...

Miałam go uszyć na urodzinowy prezent w zeszłym roku, potem na imieninowy... Urodziny w tym roku też już były, a na imieniny raczej nie zdążę:( Uszyję więc bez okazji - patchwork dla mojego męża.
Połączę w nim to, co sama lubię - kratkę i patchworkowy wzór lecące gęsi (Flying Geese). Blok z takim ułożeniem gąsek, jakie ja wybrałam nosi fachową nazwę Dutchman's Puzzle, a wygląda tak:

Takich bloków będzie 20 (na każdym zdjęciu są 4, wiec mam już 12), między nimi paseczki tła, a wokół sznur lecących gęsi.

7 komentarzy:

 1. zapowiada się pięknie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super będzie wyglądała jak ją skończysz:)

  OdpowiedzUsuń
 3. będzie piękny klasyczny patchwork :-))

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie uszycie prostego woreczka wiąże się z bólem głowy, jak to technicznie rozwiązać, a tu takie... GĄSKI! Podziwiam szczerze!

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie Cię odkryłam, a ściślej Twoje śliczne prace prezentowane na blogu. Przejrzałam w tą i spowrotem i jestem pod dużym... wrażeniem.Ale mam też prośbę :) o przesłani (na e-maila), podzielenie się wzorami tych malutkich, prześlicznych, czerwonych kurek i kogucików.Pomysł miałaś przedni na Wielkanocną dekorację. Może i ja bym popełniła takie maleństwa do mojej wyremontowanej kuchni.Z góry dziękuję.
  Pozdrawiam Beata wasiakbeata@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapowiada się COŚ WSPANIAŁEGO !!!!!

  OdpowiedzUsuń