wtorek, 22 lutego 2011

Sobotnie spotkanko:)

W sobotę w Lublinie odbyło się kołderkowe spotkanie szyciowe:) Jak zwykle było wspaniale, twórczo i wesoło:) Muszę przyznać, że bardzo w te mocno zimowe dni, kiedy już bardzo chce się wiosny i wzwiązku z tym samopoczucie nie najlepsze, taki niesamowity zastrzyk energii stawia na nogi! A poza tym, spróbowałam czegoś nowego - uszyłam swoje pierwsze kwadraciki paluszkowe (na kołderki dla dzieci słabowidzących, niewidzących). Oto efekt (zdjęcia pożyczone z forum kołderkowego):

Ale to jeszcze nie wszystko! Wróciłam do domu nie tylko z masą pozytywnej energii, nowymi doświadczeniami szyciowymi, ale także z cudnymi kolczykami frywolitkowymi, które dostałam od Eli:Elu, jeszcze raz pięknie dziękuję, kolczyki są prześliczne. Jak tylko weszłam do domu mój synio zauważył, że mam jakieś nowe piękne kolczyki! Pozostali domownicy też byli zachwyceni:)))

10 komentarzy:

 1. Ale Ci zazdroszczę takiego szyciowego spotkania.
  Kwadraciki super.
  A kolczyki...Ela to niesamowicie zdolna kobitka :O)

  OdpowiedzUsuń
 2. Edytko tak takie spotkanka dają fajną energię!!!!
  kwadraciki paluszkowe śliczne:) widziałam, dotykałam
  a kolczyki niech się dobrze noszą:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny pomysł z paluszkowymi kwadratami! chyba wszystkie dzieci lubią taką formę nawet te, które widzą całkiem dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Owieczka jak żywa;-)) śliczna jest i te kwiatuszki. A jeśli chodzi o kolczyki to są cudowne i nie dziwie się domownikom że byli zachwyceni.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. nie będę kryła - zazdraszczam takich spotkań!
  Pracki cudne!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Edytko , dzieci będą zachwycone , świetny pomysł .Książki brajlowskie nie oddają tego jakie zwierzątka są naprawdę , każda dodatkowa podpowiedź ułatwia im poznawanie .
  Kolczyki śliczne .
  pozdrawiam Yrsa

  OdpowiedzUsuń
 7. Jesteś niesamowita:))
  Kolczyki cudne!!!
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudne te kwadraciki paluszkowe, baranek jakoś najbardziej mnie urzekł:) U nas też już niedługo spotkanie kołderkowe:) Nie mogę się już doczekać!
  Cudowne kolczyki dostałas...

  OdpowiedzUsuń
 9. Ta owieczka wygląda na bardzo przytulaśną. Na pewno ucieszy nowego właściciela :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Te paluszkowe kwadraciki są śliczna , zwłaszcza owieczka. Super pomysł z takimi kwadracikami. Nawet dzieciaczki z taka dysfunkcja mogą się cieszyć ich urokiem.

  OdpowiedzUsuń