piątek, 11 czerwca 2010

Biscornu, ale...

...tym razem nie zrobione przeze mnie, a otrzymane:) A jego wykonawczynią jest Anek:) W poniedziałek dostałam przesyłkę (co już mnie zaskoczyło, ponieważ żadnej się nie spodziewałam), a w srodku znalazłam to:

Image Hosting by PictureTrail.com
Image Hosting by PictureTrail.com
Image Hosting by PictureTrail.com

Moje zaskoczenie było więc jeszcze większe, ale bardzo przyjemne:) Z lisciku, jaki Ania dołączyła okazało się, że ta niespodzianka jest podziękowaniem dla mnie za biscornu, które wysłałam kiedys Ani. Rok temu organizowałam wymianę igielników i niestety Ania nie otrzymała swojego od osoby, która miała go przygotwać:( Zrobiłam więc dla Ani na pocieszenie biscornu. Zaraz po tym otrzymałam sliczną karteczkę z lawendą z podziękowaniem, więc powtórnego się nie spodziewałam!
Niestety Ania napisała mi też, że to już drugie biscornu, które mi przysyła, pierwsze (jeszcze zimą) gdzie po drodze zaginęło:(((

Aniu, dziękuję serdecznie za niespodziankę! Biscornu i karteczka bardzo mi się podobają, szczególnie, że ja od dziecka jestem "kocia mama":)

5 komentarzy:

 1. No to masz niespodziewajke prawdziwą :) Takie są najfajniejsze, jak przychodzą, a my kompletnie się ich nie spodziewamy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że sprawiłam Ci niespodziankę :)

  http://anek73.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Biscornu cudne, kotki się świetnie sprawdzają w hafcikach. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ania wykonuje śliczne "biscorniaczki" - jesteś szczęściara:))
  Edytko proszę uzupełnij swój wpis u mnie na blogu wskazując na jaki zestaw słodkości masz ochotę.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń