środa, 10 lutego 2010

ATC z wymiany u Anek

Wczoraj dostałam przepiękne karteczki z wyminaki ATC zorganizowanej przez Anię:) Już się nimi troszkę nacieszyłam, więc teraz mogę je Wam pokazać;) Tematy były dwa, do wyboru - Walentynki i Swiatowy Dzień Kota. Autorkami karteczek, które Ania dla mnie wylosowała są: Tukara, Safrin, Annar, Aneta, Anek73. A oto te ATC i kot kreskowy od Ani:

Image Hosting by PictureTrail.com

Pokażę też jakie ATC-tki ja przygotowałam na tą wymiankę. Wybrałam koci temat, choć walentynkowy akcencik też przemyciłam:) Wymyliłam sobie, żeby te moje karteczki były takie trochę w stylu country, dlatego zrobiłam kotki w formie aplikacji z kraciastego materiału.

Image Hosting by PictureTrail.com

Dziękuję dziewczynom, których przesliczne karteczki są już moje:) I dziękuję Ani za trud zorganizowania kolejnej już wymianki ATC. No i czekam na następną, którą Ania już zapowiedziała:))))

3 komentarze:

 1. Witam. Melduję się, gdyż przepiękne przesyłka dotarła do moich rąk w ekspresowym tempie. serdecznie dziękuję. Cuda pokażę na blogu w niedzielę. pozdrawiam serdecznie i dziękuję za przemiłą niespodziankę.
  pozdrawiam
  Małyduszek
  http://www.malyduszek.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne karteczki Ania dla Ciebie wylosowała. Twoje kocie ATC-iaki są niesamowicie urocze i takie słodkie:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczne te Twoje kratkowe kociaki.

  OdpowiedzUsuń